Пошук

Проєкти рішень виконавчого комітету №117 «Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Рокитнівської селищної ради від 16.03.2021 № 61 «Про затвердження Положення та складу комісії з питань захисту прав дитини»»

Кількість переглядів: 34
Скликання: 8 скликання
Сесія: без номеру сесії
Тип документу: Проєкти рішень виконавчого комітету
Дата: 20.11.2023
Номер документу: 117
Назва документу: Про внесення змін до рішення виконавчого комітету Рокитнівської селищної ради від 16.03.2021 № 61 «Про затвердження Положення та складу комісії з питань захисту прав дитини»
Прикріплені файли:
  1. Файл 1 (0.02 МБ)

                                                                       ПРОЄКТ

 

УКРАЇНА

РОКИТНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

 

______________________ 2023 року                                                             № ____

 

Про внесення змін до рішення

виконавчого комітету Рокитнівської

селищної ради від 16.03.2021 № 61

«Про затвердження Положення та складу

комісії з питань захисту прав дитини»

 

Керуючись підпунктом 4 пункту «б» статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою сприяння забезпеченню реалізації прав дитини на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист, сімейне виховання та всебічний розвиток, у зв’язку із кадровими змінами, виконавчий комітет селищної ради

 

ВИРІШИВ:

 

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Рокитнівської селищної ради від 16 березня 2021 року № 61 «Про затвердження Положення та складу комісії з питань захисту прав дитини», виклавши додаток Склад комісії з питань захисту прав дитини в новій редакції, що додається.

2. Визнати такими, що втратили чинність рішення виконавчого комітету Рокитнівської селищної ради від 11 жовтня 2022 року № 603 «Про внесення змін до складу комісії з питань захисту прав дитини», від 05 травня 2023 року № 127 «Про внесення змін до складу комісії з питань захисту прав дитини».

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Антоніну ГОРДІЙЧУК.      

 

 

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

 

 

 

 


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора