Пошук

Куницький Михайло Михайлович

Фото без опису

 

Куницький Михайло Михайлович, народився 25 травня 1979 року, в селі Орв'яниця, Дубровицького району, Рівненської області. 

Навчався в Орв'яницькій ЗОШ І-ІІІ ст., з 1985 по 1994 роки. За роки навчання проявив себе хорошим учнем, відкритим до друзів та вчителів. Великий інтерес проявляв до трудового навчання, фізкультури, а найбільш любив уроки історії. Захоплювався героїчним минулим українського козацтва.

9 червня 1997 року вступив до лав Збройних Сил України у Львові. Молодий сержант та старший рятівник протипожежного захисту і рятувальних робіт. 22 червня 1998 року був звільнений в запас.

Після служби в армії‎ створив сім`ю, та переїхав жити до дружини Наталії‎ в с. Томашгород, колишнього Рокитнівського, нині Сарненського району Рівненської‎ області. Виховували сина Станіслава, та доньку Христину.

Після повномасштабного вторгнення Михайло не залишився осторонь та 05 вересня 2022 року пішов на захист своєї‎ Батьківщини добровольцем. Потрапив на службу до військової‎ частини А 2167, мав звання стрілець-зенітник. Виконуючи свій воєнний обов`язок, зенітно-ракетного взводу, 2 механізованого-батальйону, був нагороджений орденом «Золотий Хрест» (Наказ Головнокомандувача Збройних сил України від 12.04.2023р. N 762).

На жаль, 10 червня 2023 року, після тяжкого поранення, внаслідок здійснення противником  мінометного обстрілу позицій підрозділу, поблизу населеного пункту Водяне, Волновського району Донецької‎ області, Михайло помер, під час надання медичної‎ допомоги в стабілізаційному пункті с. Катеринівка, Покровського району Донецької‎ області.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора