Пошук

Зміни в організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги

Дата: 29.04.2021 12:23
Кількість переглядів: 593

Фото без опису

 

Пенсійний фонд України

   Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову    № 277 «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України».

    Відповідно до постанови, до 1 вересня 2021 року Пенсійний фонд України проведе перший конкурс для відбору організацій, які здійснюватимуть виплату і доставку пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України. До його проведення виплату і доставку пенсій здійснюватиме АТ «Укрпошта».

   За місцем фактичного проживання з 1 вересня 2021 року отримуватимуть пенсії та грошову допомогу:

-люди з інвалідністю І групи;

-особи, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування та потребують постійного стороннього догляду;

-особи, які досягли 80-річного віку;

-одержувачі державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та допомоги на догляд.

    Особи з вищезазначених категорій отримуватимуть пенсії та грошову допомогу за власним вибором: або через організацію, відібрану на конкурсі, або через обраний самостійно банк з числа уповноважених.

Інші категорії пенсіонерів, які на сьогодні отримують виплати у відділеннях АТ «Укрпошта» або з доставкою додому листоношами, до 1 вересня 2021 року повинні обрати один з уповноважених банків для здійснення подальшої виплати пенсій з переліку https://www.pfu.gov.ua/1906048-perelik-bankiv.../.

    У разі, якщо до визначеного терміну громадяни не зроблять вибір, виплата пенсій кожному з таких одержувачів з 1 вересня 2021 року здійснюватиметься через поточний рахунок в АТ «Ощадбанк», який буде відкритий за зверненням органу Пенсійного фонду України, про що одержувача буде проінформовано. Громадяни можуть будь-коли змінити уповноважений банк за власним бажанням

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора