Пошук

Оголошення про проведення конкурсу  на  посаду  директора ТОМАШГОРОДСЬКОГО ЛІЦЕЮ №2 РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 21.05.2021 14:55
Кількість переглядів: 432

Фото без опису

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу  на  посаду  директора

ТОМАШГОРОДСЬКОГО ЛІЦЕЮ №2 РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

 

Найменування закладу: ТОМАШГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2 РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (скорочена назва закладу: ТОМАШГОРОДСЬКИЙ ЛІЦЕЙ №2).

Місцезнаходження закладу: 34244, Рівненська область, Рокитнівський  район, село Томашгород, вулиця Гагаріна, 34.

Найменування посади: директор закладу загальної середньої освіти.

Умови оплати праці: посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно з контрактом, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

Кваліфікаційні вимоги: посаду директора комунального закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років (крім керівників приватних, корпоративних закладів освіти), організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі:

-  заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

-  автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

-  копія паспорта громадянина України;

-  копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

-  документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

-  копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

-  довідка про відсутність судимості;

-  довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

-  мотиваційний лист, складений у довільній формі;

-  інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Зазначені документи (з пред’явленням їх оригіналів) кандидати на посаду директора ТОМАШГОРОДСЬКОГО ЛІЦЕЮ №2 подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа). Відповідальність за недостовірність документів несе претендент на посаду керівника закладу освіти.

Дата початку подання документів для участі у конкурсі: 21.05.2021.

Кінцевий термін подання документів для участі у конкурсі: 11.06.2021.

Дата проведення конкурсного відбору та його тривалість: з 02.07.2021 по 16.07.2021.

Місце проведення конкурсного відбору: зал засідань Рокитнівської селищної ради за адресою: вулиця Незалежності, 13, смт Рокитне, Рокитнівський район, Рівненська область.

Етапи проведення конкурсного відбору:

- перевірка знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема Закону України «Про повну загальну середню освіту», Закону України «Про освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти;

- перевірка професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

- публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Перелік питань для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти затверджується центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки.

Місце подання документів для участі в конкурсі: централізована бухгалтерія відділу освіти, молоді та спорту Рокитнівської селищної ради за адресою: вулиця Соборна, 3, смт Рокитне, Рокитнівський район, Рівненська область.

Особа, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі: юрисконсульт централізованої бухгалтерії відділу освіти, молоді та спорту Рокитнівської селищної ради Осипчук-Лопуга Людмила,  тел. 2-14-90, е-mail: osvitarokutne@ukr.net.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора