Пошук

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Рокитнівської селищної ради – 2 штатні одиниці

Дата: 19.07.2021 16:24
Кількість переглядів: 339

Фото без опису

Рокитнівська селищна рада відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади адміністратора відділу «Центр надання адміністративних послуг» Рокитнівської селищної ради – 2 штатні одиниці.

До участі у конкурсі запрошуються фахівці з вищою освітою не нижче ступеня магістра, спеціаліста, які вільно володіють державною мовою. Стаж роботи на службі в органах місцевогосамоврядування, на посадах державної служби абодосвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше1 року.

Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу на офіційному сайті Рокитнівської селищної ради.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою селищної ради.

За довідками звертатися за адресою: смтРокитне, вул. Незалежності, 13, кадрова служба селищної ради, тел. 2-25-93


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора