Пошук

Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу інформаційних технологій, захисту інформації та цифрової трансформації Рокитнівської селищної ради

Дата: 26.01.2022 11:24
Кількість переглядів: 425

Фото без опису

Рокитнівська селищна рада відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу інформаційних технологій, захисту інформації та цифрової трансформації Рокитнівської селищної ради.

До участі у конкурсі запрошуються фахівці з вищою освітою не нижче ступеня бакалавра відповідного професійного спрямування, які вільно володіють державною мовою.  Без вимог до стажу роботи.

Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу на офіційному сайті Рокитнівської селищної ради.

Ознайомитися з Порядком проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в Рокитнівській селищній раді та Порядком проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування в Рокитнівській селищній раді можна на офіційному веб-сайті Рокитнівської селищної ради в рубриці «Конкурс».

 Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою селищної ради.

 За довідками звертатися за адресою: смт Рокитне, вул. Незалежності, 13, кадрова служба селищної ради, тел. 2-25-93


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора