Пошук

Щомісячні страхові виплати від Фонду соціального страхування України збільшено на 14%

Дата: 29.03.2022 14:02
Кількість переглядів: 207

     Фото без опису

     Фонд соціального страхування України є гарантом фінансової та медико-соціальної підтримки для мільйонів українських працівників, вагітних жінок, потерпілих на виробництві та їх родин. Тому попри умови воєнного стану фахівці Сарненського відділення УВД ФССУ у Рівненській області  продовжують роботу для безперервного здійснення усіх виплат.

    Станом на 22 березня 2022 року спеціалістами відділення вже проведено перерахунок щомісячних страхових виплат потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання , які спричинили втрату працездатності, та особам, які мають право на страхові виплати в разі смерті потерпілого. В результаті чого щомісячні виплати  зросли на 14%.

    Відповідне рішення про проведення перерахунку Кабінет Міністрів України затвердив 05.03.2022. Прийнятий проєкт постанови Міністерство соціальної політики України розробило на виконання Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

    Підвищені виплати за березень потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також члени їх родин отримають у квітні. Нагадаємо, фінансування таких виплат здійснюються Фондом у наступному місяці за попередній.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора