Пошук

Виконання лімітів на заготівлю, місця прийому і торгівлі та дотримання комендантської години - відбулась нарада під керівництвом селищного голови щодо заготівлі дикорослих плодів та ягід

Дата: 21.06.2022 16:02
Кількість переглядів: 165

Представники селищної ради, податкової служби, територіального центру комплектування, держлісгоспу та поліції разом із місцевими заготівельниками ягід обговорювали можливість заготівлі дикоросів в умовах воєнного стану.

Однозначно, цьогоріч діятиме ряд обмежень. Стихійна заготівля прямо на трасі (як це було у попередні роки) - заборонена. Держлісгосп визначить ділянки, з’їзди, на яких можна буде розміщувати пункт прийому ягід лише тим підприємцям, які мають усі відповідні дозволи та виписаний держлісгоспом квиток. Щодо комендантської години - питання з перепустками можна буде вирішити на рівні територіального центру комплектування, для цього - попередньо звернутись у селищну раду.

Усі розуміють, що заготівля дикоросів дає можливість заробляти людям і наповнювати місцевий бюджет. Тому, спільно маємо налагодити цю роботу: заготівельники - працювати легально і дотримуватися встановлених обмежень, а уповноважені особи та органи - чітко контролювати роботу усіх заготівельних пунктів.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора