Пошук

Бізнесмени можуть отримати гранти від Уряду

Дата: 08.07.2022 14:46
Кількість переглядів: 260

Уряд пропонує чотири грантові програми, які можуть одержати місцеві підприємці для започаткування бізнесу та розвиток своєї справи на безповоротній основі.

Мікрогранти для створення власного бізнесу до 250 000 грн:

Програма розрахована на тих, хто уже має бізнес та хоче його розширити або лише започатковує власну справу. Сфера діяльності - не має значення.

Розмір мікрогранту залежить від кількості майбутніх робочих місць, які створює підприємець. Якщо це одне робоче місце – 150 000 грн, 250 000 грн – за два.

Подати заяву можна буде через портал «Дія» та надати бізнес-план. Головна умова проєкту – підприємці мають сплатити податки та ЄСВ на суму гранту упродовж трьох років, створивши щонайменше 25 робочих місць.

Гранти для розвитку переробного підприємства до 8 млн грн:

Це можуть бути підприємства у сфері деревообробки, меблевого виробництва, металообробки, агропереробки, виробництва будматеріалів тощо. Кошти виділяють на придбання основних засобів виробництва (верстатів, технологічного обладнання), їх доставку та введення в експлуатацію. Головна умова проєкту – підприємці мають сплатити податки та ЄСВ на суму ґранту упродовж трьох років, створивши щонайменше 25 робочих місць. Перші 1000 заявників отримають ґрант від держави в розмірі до 70% вартості проєкту, решту 30% фінансують за власний рахунок. Інші заяви фінансуються 50% на 50%.

Мікрогранти на розвиток теплиць – 7 млрд грн:

Даватимуть грант на побудову теплиць для приватних підприємців та аграрних компаній і фермерських господарств, які мають у власності або в оренді землю.

Кошти можна витратити на будівництво комплексу або обладнання для його роботи. Фінансування: 70/30% для першої тисячі учасників, для наступних – 50/50%.

Підприємець має сплатити половину отриманого гранту у вигляді податків протягом трьох років.

Мікрогранти на розвиток садівництва – 4 млрд грн:

Аграріям надаватиметься від 150 000 до 400 000 грн на 1 га садів.

У програмі можуть брати участь підприємці, які мають власну землю або землю в користуванні щонайменше на 25 років. Ділянка має бути від 1 га до 25 га.

Фінансування: 70/30% для першої тисячі учасників, для наступних – 50/50%.

Подати заявку на гранти розвиток теплиць та садівництво можна в «Дії» або у відділенні Ощадбанку. Заява перевіряється банком до п'яти днів, потім у десятиденний термін її погоджують Міністерство економіки та Ощадбанк.

Усю детальну інформацію можна отримати на сайті "ДІЯ". А також у консультантів "Ощадбанку" та районних ценрів зайнятості.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора