Пошук

На Рівненщині платники податків мають заборгованість до соціальних фондів більше 147 мільйонів гривень

Дата: 31.08.2022 11:42
Кількість переглядів: 556

Фото без опису

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області вкотре звертають увагу платників податків Рівненщини на проблемні питання щодо наявності податкового боргу.

Зокрема, сума заборгованості зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування по області станом на початок серпня cкладає 147,4 млн грн, в т. ч. 60,9 млн грн заборгували юридичні особи та 86,5 млн грн - фізичні особи.

З метою зменшення заборгованості по єдиному внеску та недопущення її зростання в подальшому в поточному році податківцями вже скеровано до органів державної виконавчої служби 371 вимогу про сплату недоїмки з єдиного внеску на загальну суму 8,4 млн гривень. Загалом, на початок серпня в органах ДВС перебуває на стягненні узгоджених вимог на сплату єдиного внеску на загальну суму 145,5 млн гривень.

Враховуючи виклики, які ставляться перед державою в умовах воєнного стану, звертаємося до платників, які вже допустили виникнення податкового боргу, з пропозицією виявити громадянську відповідальність перед державою та суспільством і здійснити сплату податкових зобов’язань.

 

Підписуйтесь на Telegram-канал Державної податкової служби України https://t.me/tax_gov_ua

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу “InfoTAX

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора