Пошук

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення та громадських слухань щодо пропозицій перейменування вулиці Грушевського в селі Рокитне Рокитнівської територіальної громади

Дата: 25.10.2022 15:44
Кількість переглядів: 131

Фото без опису

1. Найменування організатора громадського обговорення: Рокитнівська селищна рада.

 

2. Об’єкт права власності, який пропонується перейменувати: вулиця Грушевського в селі Рокитне Рокитнівської територіальної громади:

 

3. Пропозиції щодо перейменування об’єкта права власності: вулицю Грушевського в селі Рокитне Рокитнівської територіальної громади перейменувати на вулицю Володимира Гаврильчика.

 

4. Суб’єкт, що вносить пропозицію щодо перейменування об’єкта права власності: жителі села Рокитне Рокитнівської територіальної громади.

 

5. Строк,  місце, час проведення громадських слухань: громадське обговорення проводити у формі консультацій з громадськістю на офіційному веб-сайті, сторінці Рокитнівської селищної  територіальної громади у соціальній мережі Facebook, на зборах громадян і в формі громадських слухань щодо питання перейменування вулиці Грушевського в селі Рокитному в строк до 30 грудня 2022 року.

Громадські слухання з питання перейменування вулиці Грушевського в селі Рокитному проводити безпосередньо з жителями вулиці Грушевського.

 

6. Поштова адреса та адреса електронної пошти, номер телефону, строк і форма подання пропозицій: вулиця Незалежності, 13, селище Рокитне, Сарненський район, Рівненська область, 34200; е-mail: rokitno_sr@ukr.net , тел. (03635) 2-20-90, факс (03635) 2-24-66.

Пропозиції (зауваження) надсилаються у електронній чи письмовій формі із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх подає. Юридичні особи подають пропозиції із зазначенням найменування та місцезнаходження. Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

 

7. Строк для подання пропозицій (зауважень): до 30 грудня 2022 року.

 

8. Місцезнаходження організатора громадського обговорення, за якими можна отримати консультації з питання, що винесено на громадське обговорення:  вулиця Незалежності, 13, селище Рокитне, Сарненський район, Рівненська область.

 

9. Прізвище та ім’я особи, що проводить заходи громадського обговорення: ЛІНКЕВИЧ Інна – головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури Рокитнівської селищної ради.

 

10. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення: до 16 січня 2023 року включно на офіційному веб-сайті Рокитнівської селищної ради.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора