Пошук

Оприлюднено проєкт рішення Рокитнівської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Рокитнівської селищної територіальної громади»

Дата: 26.04.2023 16:03
Кількість переглядів: 99

Фото без опису

Відповідно до вимог Закону України « Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднено проєкт рішення Рокитнівської селищної ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від  земельної ділянки на території Рокитнівської селищної територіальної громади».

Зміст проєкту:  встановлення розміру ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, визначення об’єктів оподаткування, платників податку, пільги зі сплати податку, та створення передумов для розвитку підприємництва, соціально-економічного розвитку територіальної громади. Підставою для розробки проєкту є Податковий кодекс України, Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», постанова Кабінету Міністрів України від 24.05.2017 №483 «Про затвердження форм типових рішень про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки».

Проєкт рішення "Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від  земельної ділянки на території Рокитнівської селищної територіальної громади" 

Додаток 1 Ствки податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки

Зауваження та пропозиції від суб’єктів господарювання приймаються до 17:00 години 26 травня 2023 року.

Поштова та електронна адреса розробника проєкту:

поштова адреса: вул. Незалежності, 13, смт Рокитне , Рівненська область, 34200,  відділ містобудування та архітектури Рокитнівської селищної ради,

тел. 2-20-90 

електронна адреса: [email protected].

Спосіб надання зауважень та пропозицій – письмово за адресою:

вул. Незалежності, 13, Рівненська область, 34200, відділ містобудування та архітектури Рокитнівської селищної ради.

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора