Пошук

Структура апарату ради

Апарат ради та її виконавчі органи
Селищний голова

Таргонський Григорій Миколайович                                                                                                                                                                             

Приймальня

(03635) 2-20-90                                                                                        

Секретар ради Лесковець Марина Іванівна                                                                           
Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Гордійчук Антоніна Василівна  
Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Маринич Сергій Антонович  
Староста, здійснює повноваження на території Сновидовицького старостинського округу  Чубик Руслана Федорівна   
Староста, здійснює повноваження на території Кисорицького старостинського округу Бричка Станіслав Іванович  
Староста, здійснює повноваження на території Блажівського старостинського округу Кибукевич Юрій Миколайович  
Староста, здійснює повноваження на території Карпилівського старостинського округу Шевчук Ольга Миколаївна  
Староста, здійснює повноваження на території Рокитнівського старостинського округу Сікора Вадим Казимірович  
Староста, здійснює повноваження на території Масевицького старостинського округу Нестерчук Наталія Петрівна   
Староста, здійснює повноваження на території Томашгородського старостинського округу №1 Хоменюк Петро Іванович  
Староста, здійснює повноваження на території Борівського старостинського округу Шеремет Михайло Анатолійович  
Староста, здійснює повноваження на території Біловізького старостинського округу Таргонський Іван Іванович  
Староста, здійснює повноваження на території Томашгородського старостинського округу №2 Шерстюк Людмила Василівна    

Відділ кадрового забезпечення

Начальник відділу                                        Цалковська Наталія Петрівна                                                               
Головний спеціаліст Боровська Світлана Андріївна  
Відділ організаційно-документального забезпечення
Начальник відділу                                                          Скуміна Лариса Михайлівна                                                          
Головний спеціаліст                                                          Кушнір Юлія Миколаївна   
Головний спеціаліст Кибукевич Світлана Володимирівна

[email protected]

для ЗМІ   

Головний спеціаліст Богданець Ніна Миколаївна                                                                 
Головний спеціаліст Єремейчук Юлія Миколаївна  
Головний спеціаліст Сікора Світлана Федорівна  
Діловод (с. Борове, с. Нетреба) Довгаль Інна Павлівна  
Діловод (с. Сновидовичі, с. Остки,           с. Будки - Сновидовицькі) Федорович Тамара Степанівна  
Діловод (с. Карпилівка) Шинкар Надія Володимирівна  
Діловод  (с. Кисоричі, с. Дерть та с. Олександрівка) Святун Денис Іванович  
Діловод (смт. Томашгород) Головач Анна Олександрівна  
Діловод (с.Біловіж, с.Купеля, с. Мушня) Дем’янчук Галина Миколаївна   
Діловод (с. Томашгород, с. Єльне) Копшар Сніжана Миколаївна  
Діловод (с. Рокитне, с. Лісове, с.Осницьк, с. Старики) Пахнюк Ірина Віталіївна  
Діловод (с. Рокитне, с. Лісове, с.Осницьк, с. Старики) Ушко Наталія Миколаївна  
Діловод (с.Блажове,с.Більськ, с.Залав’я) Маринич Олена Миколаївна  
Діловод (с. Масевичі, с. Буда) Пахнюк Надія Петрівна  
Юридичний відділ
Начальник відділу                                                                                 Гвоздецька Олена Василівна                                                                                                                                  
Головний спеціаліст з питань правового забезпечення     
Відділ бухгалтерського обліку та звітності
Начальник відділу – головний       бухгалтер      Туренко Лариса Іванівна                                                                                
Головний спеціаліст – бухгалтер  Ничипорчук Ірина Петрівна  
Головний спеціаліст – бухгалтер  Панько Катерина Юріївна  
Бухгалтер  Клімцова Тетяна Юріївна  
Фахівець з публічних закупівель  Богданець Ірина Олександрівна  
Відділ «Центр надання адміністративних послуг»
Начальник відділу                                                          Ковальчук Галина Миколаївна                                    

(03635) 2-19-9

   [email protected]          

Адміністратор  Бунько Світлана Іванівна  
Державний реєстратор  Ціпан Наталія Петрівна  
Державний реєстратор  Ковальчук Тетяна Василівна  
Адміністратор  Жданюк Світлана Степанівна  
Адміністратор  Кінчур Людмила Самійлівна  
Адміністратор  Шепетуха Марина Вікторівна  
Адміністратор  Пахнюк Альона Миколаївна  
Адміністратор  Богданець Юлія Миколаївна  
Адміністратор  Давидюк Ірина Петрівна  
Відділ містобудування та архітектури

Начальник відділу – головний архітектор    

Мигловець Андрій Харитонович                          [email protected]
Головний спеціаліст                                             Лінкевич Інна Федорівна                            
Відділ житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою та комунальної власності
Начальник відділу                            Новак Сергій Васильович
 
                               
Головний спеціаліст  Лук’янчук Олександр Ігорович  
Головний спеціаліст  Денисюк Сергій Васильович  
Головний спеціаліст     
Головний спеціаліст     
Відділ земельних відносин та екологічних питань
Начальник відділу  Рябущиць Ігор Миколайович                                        [email protected]
Головний спеціаліст  Богданець Олександр Анатолійович  
Головний спеціаліст  Берташ Валерій Васильович  
Головний спеціаліст  Сухобрус Наталія Олександрівна  
Фахівець з управління проєктами та програмами Власик Наталія Федорівна  
Відділ інформаційних технологій, захисту інформації та цифрової трансформації
Начальник відділу                                  Мініч Володимир Володимирович                                      
Головний спеціаліст     
Відділ цивільного захисту та мобілізаційної роботи
Начальник відділу                            Волевач Руслан Миколайович                                   
Головний спеціаліст  Масовець Олексій Іванович  
Відділ економічного розвитку та регуляторної політики
Начальник відділу                             Новоселецький Микола Іванович        [email protected]
Головний спеціаліст  Лозян Галина Іванівна  
Головний спеціаліст  Лесковець Людмила Миколаївна  
Посадові особи та службовці
Завідувач протокольної частини         Близнюк Ольга Анатоліївна           
 
                                  
Обслуговуючий персонал
Завідувач господарством        Берташ Руслан Іванович                            
Водій Смик Валентин Дем'янович  
Водій Рабець Федір Іванович  

Виконавчі органи ради зі статусом юридичної особи

Відділ освіти, молоді та спорту
Начальник відділу                                                Павлушенко Микола Олександрович               [email protected]
Головний спеціаліст Ковальчук Людмила Іванівна  
Головний спеціаліст Романчук Інна Миколаївна  
Головний спеціаліст Поштар Наталія Іванівна  
Відділ культури і туризму
Начальник відділу                      Кулакевич Юлія Анатоліївна  [email protected]
Головний спеціаліст Крупенко Наталія Миколаївна  
Головний спеціаліст Мініч Тетяна Василівна  
Відділ соціального захисту, охорони здоров’я та у справах дітей
Начальник відділу                                     Чирук Ірена Любомирівна                     

(03635) 2-18-51

[email protected]

Головний спеціаліст Ярчук Інна Миколаївна  
Головний спеціаліст Ярощук Валентина Володимирівна  
Головний спеціаліст    
Провідний спеціаліст Савчук Оксана Костянтинівна  
Провідний спеціаліст Гупалюк Ірина Григорівна  
Фінансовий відділ
Начальник відділу                       Клус Альона Валентинівн  [email protected]   
Головний спеціаліст Крупенко Галина Федорівна  
Головний спеціаліст Лобач Людмила Іванівна  
Головний спеціаліст Кушнір Світлана Миколаївна   
Головний спеціаліст Шеремет Наталія Андріївна  
Служба у справах дітей
Начальник служби                               Боровець Жанна Миколаївна           [email protected]
Головний спеціаліст Григор'єва Вероніка Петрівна  
Головний спеціаліст Трофимчук Оксана Петрівна  

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора