Пошук

Проєкти рішень виконавчого комітету №68 «Про погодження місця розташування тимчасових  споруд  для провадження підприємницької діяльності  в  смт  Рокитне по вул. Патріотична,  35»

Кількість переглядів: 67
Скликання: 8 скликання
Сесія: без номеру сесії
Тип документу: Проєкти рішень виконавчого комітету
Дата: 11.09.2023
Номер документу: 68
Назва документу: Про погодження місця розташування тимчасових  споруд  для провадження підприємницької діяльності  в  смт  Рокитне по вул. Патріотична,  35
Прикріплені файли:

ПРОЄКТ

 

 

УКРАЇНА

РОКИТНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

 _________________ 2023 року                                                                 №_____

 

Про погодження місця розташування

тимчасових  споруд  для провадження

підприємницької діяльності  в  смт  Рокитне по вул. Патріотична,  35

 

Керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтею 28  Закону  України «Про регулювання містобудівної діяльності», Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 21.10.2011 №244 «Про затвердження Порядку  розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності» (із змінами), внесеними згідно з Наказом   Міністерства розвитку громад та територій України №284 від   23.11.2020  розглянувши заяву громадянки ЯЦКЕВИЧ Людмили Миколаївни, яка проживає в с. Рокитне, вул. Перемоги, 6-А та надані документи, виконавчий комітет  селищної ради

 

ВИРІШИВ:

 

         1. Погодити громадянці ЯЦКЕВИЧ Людмилі Миколаївні місце розташування тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності в  смт Рокитне по вул. Патріотична, 35.

         2. Громадянці ЯЦКЕВИЧ Людмилі Миколаївні звернутись у проектну організацію для виготовлення паспортів прив’язки тимчасових споруд.

         3. Після розміщення тимчасових споруд подати заяву до відділу містобудування та архітектури Рокитнівської селищної ради про виконання вимог паспортів прив’язки.

         4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Сергія МАРИНИЧА.

 

 

Селищний голова                                                       Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

 

 

 

 


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора