Пошук

Рішення виконавчого комітету №247 «Про взяття на соціальний квартирний облік ГІС Владислава Петровича»

Кількість переглядів: 29
Скликання: 8 скликання
Сесія: без номеру сесії
Тип документу: Рішення виконавчого комітету
Дата: 12.09.2023
Номер документу: 247
Назва документу: Про взяття на соціальний квартирний облік ГІС Владислава Петровича
Прикріплені файли:

 

УКРАЇНА

РОКИТНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

 

12 вересня 2023 року                                                                                          № 247

 

 

Про взяття на соціальний квартирний облік ГІС Владислава Петровича

 

Керуючись Житловим кодексом Української РСР, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житловий фонд соціального призначення», Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм житлових приміщень в Українській РСР, Порядком взяття громадян на соціальний квартирний облік, їх перебування на такому обліку та зняття з нього, затвердженим постановою кабінету Міністрів України від 23 липня 2008 року № 682, розглянувши заяву ГІС Єфросинії Олексіївни щодо взяття на соціальний квартирний облік ГІС Владислава Петровича як такого, що потребує поліпшення житлових умов, та додані документи, враховуючи протокол засідання громадської комісії з житлових питань при виконавчому комітеті Рокитнівської селищної ради від 05 вересня 2023 року        № 2, виконавчий комітет селищної ради

 

ВИРІШИВ:

 

         1. Взяти на соціальний квартирний облік дитину, позбавлену батьківського піклування, ГІС Владислава Петровича, 16.03.2007 року народження, який проживає по вул. Єленська, 29, с. Більськ, Сарненського району, Рівненської області.

2._Включити ГІС Владислава Петровича до списків соціального квартирного обліку на праві позачергового одержання житлового приміщення з 12 вересня 2023 року.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Сергія МАРИНИЧА.

 

 

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

 


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора