Пошук

Рішення виконавчого комітету №259 «Про проведення громадського обговорення та громадських слухань щодо перейменування вулиці Північна в селі Рокитне Рокитнівської селищної територіальної громади»

Кількість переглядів: 51
Скликання: 8 скликання
Сесія: без номеру сесії
Тип документу: Рішення виконавчого комітету
Дата: 12.09.2023
Номер документу: 259
Назва документу: Про проведення громадського обговорення та громадських слухань щодо перейменування вулиці Північна в селі Рокитне Рокитнівської селищної територіальної громади
Прикріплені файли:

 

УКРАЇНА

РОКИТНІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

 

РІШЕННЯ

 

12 вересня 2023 року                                                                                          № 259

 

Про проведення громадського

обговорення та громадських слухань

щодо перейменування вулиці Північна

в селі Рокитне Рокитнівської селищної

територіальної громади

 

Відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про присвоєння юридичним особам та об`єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», «Про географічні назви», Постанови Кабінету Міністрів України          від 24.10.12 № 989 «Про затвердження порядку проведення громадського обговорення під час розгляду питань про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності, які належать фізичним особам, імені (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», за погодженням із комісією з питань найменування (перейменування) вулиць, об’єктів, встановлення пам’ятних знаків, виконавчий комітет селищної ради

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Провести громадське обговорення на офіційному веб-сайті Рокитнівської селищної ради та  у формі громадських слухань щодо питання перейменування вулиці Північна на вулицю Володимира ГАВРИЛЬЧИКА в селі Рокитне в строк до 01 листопада 2023 року.

Ініціатор громадського обговорення – Рокитнівський селищний голова Григорій ТАРГОНСЬКИЙ.

2. Визначити уповноваженими виконавчими органами з підготовки громадських слухань: відділ організаційно-документального забезпечення; відділ містобудування та архітектури; відділ житлово-комунального господарства, транспорту, благоустрою та комунальної власності.

3. Відповідальна особа за проведення громадського обговорення – головний спеціаліст відділу містобудування та архітектури Інна ЛІНКЕВИЧ – збирає пропозиції та протягом 14 днів після закінчення громадського обговорення виносить їх на розгляд комісії з питань найменування (перейменування) вулиць, об’єктів, встановлення пам’ятних знаків.

4. Пропозиції (зауваження), отримані в ході проведення громадського обговорення, оприлюднюються у спосіб, за допомогою якого було оприлюднене інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення – шляхом оприлюднення відповідного інформаційного повідомлення на власному офіційному веб-сайті Рокитнівської селищної ради.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Сергія МАРИНИЧА.

 

 

 

Селищний голова                                                        Григорій ТАРГОНСЬКИЙ

 

 

 


« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора