Пошук

Жуковський Ігор Павлович

Фото без опису

 

Жуковський Ігор Павлович народився 14 червня 1983 року в с. Рокитне, колишнього Рокитнівського, нині Сарненського району Рівненської області, у сім’ї робітників Марії та Павла. 

У 1989 році Ігор пішов у перший клас. Перша вчителька Тетяна Андріївна навчила читати, писати. З її слів, у школі Ігор брав участь у змаганнях з шахів та шашок, займав призові місця. Був дуже хорошим хлопцем.

Після школи вступив в Рівненський економіко-гуманітарний та інженерний коледж, де отримав диплом молодшого спеціаліста.

10 серпня 2009 року був прийнятий на службу в органи внутрішніх справ.

Одружився Ігор з Вікторією, 5 червня 2011 року. У 2012 році в них народилася донька Богуслава, а 2016 році син Станіслав. Рідні відгукуються про нього, як про хорошого тата та чоловіка. Він дуже пишався своїми дітьми. 

28 травня 2012 року пішов на роботу у ТОВ «Рокитнівський спецкар’єр» помічником машиніста екскаватора ГИ уч. №1. Колеги, розповіли, що Ігор  дуже любив футбол та шахи. Був  доброзичливим, завжди допомагав та підтримував.

На фронт потрапив добровольцем, де служив у складі ЗСУ на сході країни механіком-радіотелефоністом зв’язку, механізованого батальйону військової частини А 4007.

Захисник загинув внаслідок штурму росіян у Покровському районі на Донеччині, отримав осколкові  поранення в голову, які були  несумісні із життям.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора