Пошук

Довгаль Роман Юрійович

Фото без опису

Довгаль Роман Юрійович, позивний «Біджо», народився 19 серпня 2001 року в смт. Рокитне колишнього Рокитнівського, нині Сарненського району Рівненської області.

У 2007 пішов у перший клас на навчання у Рокитнівську ЗОШ №3 (ОЗ «Рокитнівський ліцей № 3»), де здобув загальну середню освіту 9 класів. 

Після закінчення школи, у 2016 році пішов на навчання у Рокитнівський професійний ліцей. Навчався за спеціальністю «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування. Тракторист-машиніст с/г виробництва» у групі № 2, закінчив ліцей у 2019 році.

Зі слів мами: Роман був дуже активним хлопцем, який любив куховарити, ремонтувати мототехніку. Мав цікаве хобі – колекціонував ножі. За все, що не брався, все вдавалось, мав золоті руки.

На службу Роман пішов добровольцем 1 березня 2022 року. Не зміг спостерігати які страхи відбувались навколо. Довгаль Роман мав звання солдат, гранатометник. Був у складі 1-го стрілецького відділення, 1-го стрілецького взводу, 2-ї стрілецької роти, військової частини А7098.

«За час проходження військової служби зарекомендував себе з найкращої сторони. Функціональні обов’язки виконував відмінно, користувався авторитетом і повагою серед побратимів по службі. Мав добрий рівень мотивації до військової служби та професійного самовдосконалення. Намагався підтримувати високий моральний дух у підрозділі, вникав у турботи оточуючих. З розумінням ставився до питань, що виникали та враховував їх. На критику та зауваження реагував адекватно, робив правильні висновки, був здатний критично оцінювати свою діяльність, стійко переносив життєві негаразди та фізичні навантаження», - розповів Валерій Бєліцький, командир військової частини А7098.

Вірний військовій присязі, захищаючи нашу Батьківщину, її свободу і незалежність, виявивши стійкість і мужність в бою, під час мінометного обстрілу зі сторони збройних сил російської федерації, був тяжко поранений в бою 11 травня 2023 року в районі населеного пункту Оріхово-Василівка, Донецької області. Помер від завданих травм наступного дня, 12 травня 2023 року в Дніпровській обласній клінічній лікарні імені Мечнікова.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора