Пошук

Романчук Олександр Васильович

Фото без опису

Романчук Олександр Васильович народився 6 січня 1973 року в селі Блажове, колишнього Рокитнівського, нині Сарненського району, Рівненської області. Загальну середню освіту отримав в Блажівській ЗОШ І-ІІІ ст.

У 1994-95 роках працював в поліції, на посаді патрульного в смт. Рокитне. Після звільнення повернувся в своє рідне село і працював в школі, виконував різні ремонтні роботи в Блажівській ЗОШ. Півжиття він провів на заробітках, щоб забезпечити проживання. Повернувся додому доглядати свою стареньку маму, яка померла в 2015 році.

У вільний час дуже полюбляв читати книги, розгадувати кросворди. 2020 року вирішив змінити своє життя, і за власним бажанням пішов служити за контрактом.

До квітня 2022 року був старшим сержантом, командиром гармати самохідного артилерійського взводу самохідної артилерійської батареї самохідного артилерійського дивізіону бригадної артилерійської групи управління військової частини А4267. Наказом № 104 від 21 квітня 2022 року його було переведено на посаду командира інженерно-саперного взводу військової частини А7370.

Перебуваючи в с. Комишуваха, Донецької області, 28 травня 2022 року він знепритомнів. Хоч Олександру і була надана домедична допомога, але в Покровській центральній районній лікарні він помер. Діагноз серцево-судинна недостатність (гіпертонічна хвороба з переважним ураженням серця).

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора